wiadomości kontakt

Mistrzowie Kabaretu wracają do WP

Mistrzowie Kabaretu


Ruszają nagrania nowej serii „Mistrzów Kabaretu” Telewizji WP. Na scenie warszawskiego Teatru Capitol zrealizowane zostanie 8 odcinków programu, w którym mieszać będzie się szampański humor, świetna zabawa, niebanalne żarty i rozrywka jakiej jeszcze nie było!

Już 13 września swoje odcinki nagrają Kabaret Ciach oraz Kabaret Skeczów Męczących

14 września publiczność bawić będzie Cezary Pazura i Kabaret pod Wyrwigroszem

Kabaret Ciach to zielonogórski zespół z ogromnym dorobkiem i rzeszą fanów. Jak sami mówią są kabaretem młodym duchem i bogatym doświadczeniem. Ich skecze to mieszanka absurdu, trafnych komentarzy na temat codzienności Polaków i spora dawka improwizacji. Każdy ich spektakl jest inny i niepowtarzalny, dlatego nie może Was zabraknąć w Teatrze Capitol.

Kabaret Skeczów Męczących znany jako KSM to kielecki zespół założony w 2003 roku. Pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów. Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robią to już od niemal 15 lat, a o tym, że robią to dobrze świadczy fakt, iż w całym kraju fani zapełniają sale na ich spektaklach po same brzegi. Podbili serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Najnowszy program „Pod prądem” naszpikowany jest uwielbianymi hitami oraz nieprzewidywalnymi momentami. Nikt nie wie, co tak na prawdę wydarzy się podczas ich nagrania dla Telewizji WP.

Cezary Pazura – najbardziej znany aktor wśród kabareciarzy i najbardziej utalentowany kabareciarz wśród aktorów. Artysta, którego przedstawiać nie trzeba. Jego niezliczone role dramatyczne i komediowe, a także jedyne w swoim rodzaju monologi kabaretowe uwielbiają wszyscy Polacy. Charyzmatyczny na scenie, z niebanalnym żartem, trafnym komentarzem i błyskotliwą ripostą sprawia, że nie można oderwać od niego oczy i przestać się śmiać, również z samych siebie.

Kabaret pod Wyrwigroszem – zespół o niezrównanym poczuciu humoru i dystansie . Inspirację do skeczy znajdują wszędzie, a ich programy pełne są polityczno-społecznych żartów. Ich występy to widowiska zabawne i dynamiczne, pełne drwiny i rubasznego humoru. Najbardziej lubią się przebierać i parodiować. Przyłożą każdemu, od gwiazd telewizji do szanowanych naukowców. Nie boją się też satyry politycznej.

Taki zestaw artystów to gwarancja dobrej zabawy dla każdego, dlatego koniecznie weźcie udział w wyjątkowych nagraniach w Teatrze Capitol, a potem oglądajcie „Mistrzów Kabaretu” w Telewizji WP!Bilety:

13 września KUP BILET

14 września KUP BILET


@ data dodania: 2017-09-04 11:39:44
« Wróć na stronę główną
Copyrights 2013 © Impresariat Kabaretowy Eskander  | Polityka Cookies