wiadomości kontakt

Kontakt

Impresariat Kabaretowy ESKANDER

ul. Malczewskiego 3/1
45 - 030 Opole

NIP 755-101-70-69

REGON: 531635121

Management kabaret Paranienormalni

Krzysztof Grzegocki
tel. 77 442 50 20
kom. 606-10-50-20
e-mail: krzysztof@eskander.com.pl

Biuro

Anna Polańska
tel/fax. 77 4410959
kom. 695 105 020
e-mail: info@kabarety.com.pl

Management kabaretowy  Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki

Mirosław Promny
kom.604 528 028
e-mail: mirek@kabarety.com.pl

Biuro

Sandra Salomon
tel. 77 4413 066
e-mail: sekretariat@eskander.com.pl

Management kabaretowy  Jacek Ziobro, Formacja Chatelet
Darek Grzegocki
tel/fax 77 442 02 20
kom 668 515 513
e-mail: darek@kabarety.com.pl


Management kabaretowy  Krzysztof Piasecki i Conrado Moreno

Natalia Wojciechowska
tel: 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@kabarety.com.pl


Impresariat Teatralny

Katarzyna Rduch
tel. 77 441 01 44
kom. 695 225 020
e-mail: katarzyna@eskander.com.pl

Marketing

Patrycja Kruszyńska
tel/fax 77 44 10 533
e-mail: patrycja@kabarety.com.pl

 

Kabaretowy sklep internetowy

Patrycja Kruszyńska
tel/fax 77 44 10 533
e-mail: sklep@kabarety.com.pl



Odwiedź również nasze serwisy:
Kabaretowe bilety - bilety na wydarzenia kabaretowe
Polskie kabarety - Polski Serwis Kabaretowy - jeśli szukasz kabaretu!
Sklep Kabaretowy - pierwszy w Polsce sklep o tematyce kabaretowej!
Spektakle teatralne - oferta impresariatu teatralnego






Copyrights 2013 © Impresariat Kabaretowy Eskander  | Polityka Cookies