wiadomości kontakt

Wesołych Świąt!

@ data dodania: 2016-12-22 12:53:29Więcej

Polska Noc Kabaretowa 2016 za nami

Polska Noc Kabaretowa 2016 roku przechodzi do historii. Kolejna edycja tego wyjątkowego widowiska minęła pod hasłem ogromnego rozmachu, śmiechu i zaskakujących momentów. Odwiedziliśmy ponad 50 miast w 6 krajach. Bawiliśmy się wspólnie z ponad 150 tysiącami osób. Dziękujemy każdemu z Was za świetne przyjęcie i cudne reakcje! Dziękujemy także organizatorom i wszystkim, których spotkaliśmy podczas tych niezliczonych tygodni w trasie. Jesteśmy dzięki Wam i to dzięki Wam w 2017 znów wyruszymy w kolejną podróż. Nie zwalniamy tempa i już zaraz startujemy z nową edycją!
Śledźcie nas na polskanockabaretowa.pl


@ data dodania: 2016-12-12 12:54:33Więcej

Benefis Formacji Chatelet

Festiwal Formacji Chatelet w Cieszynie zbliża się wielkimi krokami. Jednym z jubileuszowych koncertów jest Benefis Formacji Chatelet, który odbędzie się 16 grudnia w Domu Narodowym w Cieszynie. Jak na prawdziwy Benefis przystało to specjalni goście odegrają tu wyjątkową rolę. Znajdziecie wśród nich Kasię Pakosińską, Kabaret Nowaki, Łowców.B, Kabaret A JAK! oraz zespół muzyczny "Chaos" pod batutą Aleksandra Brzezińskiego.


Zapraszamy po informacje i bilety na: kabaretowebilety.pl


@ data dodania: 2016-12-07 12:27:28Więcej

Polska Noc Kabaretowa w europejskiej trasie

Polska Noc Kabaretowa nie zwalnia tempa. Jesteśmy świeżo po 4 niezwykłych spektaklach w Dublinie, Birmingham, Edynburgu i Londynie. Dziękujemy Polakom z tych miast za tłumne przybycie i ciepłe przyjęcie! Nadchodzący weekend w pełnym polskonocowym składzie spędzimy w Rotterdamie, Brukseli i Hamburgu.

polskanockabaretowa.pl


@ data dodania: 2016-12-05 12:34:11Więcej

Paranienormalni w kinie

Już dzisiaj światowa premiera "Vaiana. Skarb Oceanu". W Polsce bajka wchodzi do kin 25 listopada. Zapraszamy do kin tym bardziej, że głosu jednej z głównych postaci udzielił Igor Kwiatkowski. W całej produkcji usłyszycie głosy wszystkich Paranienormalnych. Koniecznie już teraz posłuchajcie piosenki w wykonaniu Igora!@ data dodania: 2016-11-23 11:39:32Więcej

Polska Noc Kabaretowa

Przed nami ostatni weekend z Polską Nocą Kabaretową w naszym kraju. W grudniu pojawimy się jeszcze w Wielkiej Brytanii, Brukseli, Hamburgu i Rotterdamie. Ale bez obaw w 2017 roku wracamy ze zdwojoną siłą i w zupełnie nowej odsłonie. Na pożegnalne Polskie Noce Kabaretowe 2016 zapraszamy:
25.11 Gdynia
26.11 Olsztyn
27.11 ToruńDo zobaczenia!
polskanockabaretowa.pl

@ data dodania: 2016-11-22 11:38:16Więcej

Paranienormalni stawiają na nogi

Paranienormalni stawiają na nogi - pod tym hasłem kabaret angażuje wszystkie możliwe siły, aby pomagać potrzebującym dzieciom. To akcja, na którą składa się wiele działań charytatywnych, umożliwiających zebranie pieniędzy na pomoc dzieciom, które mają za sobą ciężkie choroby i wesprą je w procesie powrotu do zdrowia. Tym razem zapraszamy na wyjątkowy spektakl Paranienormalnych prosto z Twojej kanapy!

W najbliższy poniedziałek, czyli 21.11 o godzinie 20:00 Paranienormalni zagrają na żywo specjalny występ, który będzie można zobaczyć tylko w Internecie - na facebookowym profilu Paranienormalnych. Podczas tego wyjątkowego spektaklu będziemy zbierać pieniądze na pomoc Michałowi, 19latkowi, który po ciężkim wypadku samochodowym próbuje wrócić do normalnego życia . Wystarczy wysłać SMS na numer 73 465 za 3,66 z VAT. Zapraszamy z całej siły-bądźcie z nami 21 listopada o godzinie 20:00 na Paranienormalni Profil oficjalny i zbierzmy dużo dobrej energii dla tych dzieci, które jej potrzebują.


@ data dodania: 2016-11-21 14:33:11Więcej

Nowaki w Nowa TV

Przed nami kolejne odcinki Nowej Rewii Kabaretowej, a w nich "Moda na Nowaki". 19 i 20 listopada o 19:30 Kabaret Nowaki pokaże wszystko to, co najlepsze w ich twórczości. Oglądajcie w Nowa TV już w najbliższą sobotę i niedzielę!


„Moda na Nowaki” to wszystko co najlepsze w twórczości młodej, zdolnej i wybitnie energetycznej trójki zielonogórskich artystów. Najbardziej popularne postacie stworzone przez Nowaków pojawią się w kolejnym odcinku Nowej Rewii Kabaretowej.W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię. „Moda na Nowaki”  to dowód na to, jak popularnym i lubianym kabaretem jest obecnie ten zespół. W spektaklu kabaret przedstawia swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność. Program zaprezentowany podczas nagrania Nowej Rewii Kabaretowej w Teatrze Capitol to podsumowanie 10 lat pracy kabaretu.

Młodość i doświadczenie Nowaków procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę. Kabaret Nowaki potrafi zarazić dobrym humorem najbardziej opornego widza. Przekonacie się o tym również przed telewizorami oglądając kolejny odcinek Nowej Rewii Kabaretowej.


Więcej na NowaRewiaKabaretowa.pl

@ data dodania: 2016-11-16 10:32:21Więcej

Rusza Nowa Rewia Kabaretowa!

Kabaret Skeczów Męczących rozpocznie zupełnie nowy cykl kabaretowy w debiutującej stacji Nowa TV.
Już w ten weekend 12 i 13 listopada o 19:30 zobaczycie dwuodcinkowy materiał zrealizowany w Teatrze Capitol. KSM przygotował program pełen najpopularniejszych, a także premierowych skeczy. Spektakl to podsumowanie ostatnich lat Kabaretu Skeczów Męczących, podczas których osiągnął on największą popularność, a telewizja i internet zapełniły się ich niezliczonymi hitami. To właśnie the best of KSM będzie największym atutem tego wydarzenia. Kabaret Skeczów Męczących słynie z improwizacji i niebywałej interakcji z fanami, stąd widownia, która zasiadła na publiczności Teatru Capitol była świadkiem niepowtarzalnego spektaklu, w którym sama odegrała niemałą rolę. Teraz czas, aby to wyjątkowe show zobaczyła cała Polska. Już 12 i 13 listopada o 19:30 the best of KSM w dwóch częściach do obejrzenia prosto z Twojej kanapy.

Więcej na RewiaKabaretowa.pl


@ data dodania: 2016-11-09 13:32:38Więcej

Paranienormalni dla Polonii

Paranienormalni lecą za wielką wodę i po raz kolejny odwiedzą swoich rodaków w Kanadzie i USA!

4 listopada Toronto
5 listopada Chicago
6 listopada Chicago
12 listopada Connecticut
13 listopada New Jersey
13 listopada New York

Paranienormalni przedstawiają program PIERWIASTEK Z TRZECH, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego!

PIERWIASTEK Z TRZECH to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym, paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.

Jeśli szukacie wzoru na niepowtarzalny wieczór, śmiech do łez i zaraźliwą energię płynącą ze sceny, wynik jest tylko jeden - PIERWIASTEK Z TRZECH.

@ data dodania: 2016-11-03 15:19:27WięcejStrona 1 z 28


Copyrights 2013 © Impresariat Kabaretowy Eskander  | Polityka Cookies