wiadomości kontakt

Wybory POLAKÓW wygrywa... KABARET!

W sobotę 4 czerwca telewidzowie mieli okazję zobaczyć retransmisje głośnej Płockiej Nocy Kabaretowej, która po latach współpracy z TVP po raz pierwszy pojawiła się w Polsacie. Równocześnie Telewizja Publiczna transmitowała w tym czasie Festiwal Piosenki w Opolu. Wybór dla telewidzów okazał się prosty i oczywisty - w grupie komercyjnej 23% z nich wybrało płocki kabareton. Superpremiery z Opola osiągnęły 15%-ową oglądalność.

Jako producent i organizator Płockiej Nocy Kabaretowej dziękujemy serdecznie artystom i całej ekipie za zaufanie i  tak świetny wynik. To dzięki Waszemu zaangażowaniu i wierze, że mimo zmian na ostatnią chwilę, warto dać z siebie wszystko, aby zapewnić publiczności jak najlepszą rozrywkę, udało nam się osiągnąć sukces. Dziękujemy Telewizji Polsat za zaufanie, swobodę i możliwość pokazania Płockiej Nocy Kabaretowej w całej Polsce.  I przede wszystkim dziękujemy Wam drodzy widzowie, za to że byliście z nami w tym ważnym dniu.

@ data dodania: 2016-06-12 22:04:23Więcej

Płocka Noc Kabaretowa w Telewizji!

4 czerwca 2016 roku skończył się w Polsce...czas oczekiwania na emisję Płockiej Nocy Kabaretowej!:)
Drodzy fani kabaretu, z przyjemnością ogłaszamy, że w sobotę 4 czerwca w telewizji Polsat zobaczycie dziesiątą jubileuszową Płocką Noc Kabaretową, która odbyła się 1 maja. Z jej transmisji na żywo w ostatnim momencie wycofała się Telewizja Polska.

Podczas tegorocznej Płockiej Nocy Kabaretowej wystąpili: Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Łowcy. B, Kabaret Nowaki, Formacja Chatelet, Artur Andrus, Kabaret K2, Kabaret Weźrzesz, Czołówka Piekła, Marian Opania i Wiktor Zborowski, zespół The Jobers. Jubileuszowa Płocka Noc Kabaretowa zbiegła się w czasie z intensywnymi przygotowaniami do Letnich Igrzysk Olimpijskich i to właśnie one są tematem przewodnim tegorocznego kabaretonu.

obraz - pnk.jpg

X Płocka Noc Kabaretowa: 4 czerwca od 20:00 w Polsacie.

@ data dodania: 2016-05-19 21:05:21Więcej

Polska Noc Kabaretowa znów rusza w trasę

Warszawa, Katowice i Rzeszów to kolejne miasta, do których zawitamy z Polską Nocą Kabaretową. Po chwili przerwy Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i K2 wracają w trasę z największym widowiskiem kabaretowym w Polsce. Bez cenzury, kontroli, powtórek i odwołanych transmisji, bo Polskiej Nocy Kabaretowej nigdy nie zobaczycie w telewizji. Jedyna niepowtarzalna okazja do wyjątkowej zabawy i rozrywki na najwyższym poziomie przy kabaretowych premierach.

Więcej na polskanockabaretowa.pl
 

@ data dodania: 2016-05-05 21:48:46Więcej

Kabaret Nowaki w Dzięki Bogu już weekend

W piątek 22 kwietnia gospodarzem Dzięki Bogu już weekend będzie Kabaret Nowaki! Do udziału w programie zaprosili: Kabaret K2, Kabaret Zachodni, Fair Play Crew, Krzysztof Jaroszyński oraz Enej! Nowaki pokażą niezbędne i odkrywcze gadżety na każdą okazję dostępne w ich nietuzinkowych telezakupach. Jesteście ciekawi? Zapraszamy w piątek o 22:20 do TVP2.


@ data dodania: 2016-04-20 18:14:36Więcej

Brytyjska trasa Paranienormalnych

Zapraszamy na spektakle w ramach brytyjskiej trasy Paranienormalnych. Mariola z ekipą odwiedzi was w dniach 21-24 kwietnia21 kwietnia
godz. 20:00
Cambridge
adres: C3 Centre, Coldhams Lane Cambridge CB1 3HR

22 kwietnia
godz. 20:00
Northampton
adres: Spinney Theatre, Spinney Hill Rd, Northampton NN3 6DG
informacje i bilety

23 kwietnia
godz. 20:00
Nottingham
adres: "Studio 7 " , Kings Meadow Campus,The University of Nottingham Lenton Lane, Nottingham NG7 2NR
informacje i bilety

24 kwietnia
godz. 19:00
Londyn
adres: Indog02, The O2, Peninsula Square, London SE10 0DX
informacje i bilety

@ data dodania: 2016-04-15 17:45:39Więcej

Dzięki Bogu już weekend z Formacją Chatelet

W piątek 8 kwietnia o 22:20 zapraszamy do TVP2 na Dzięki Boju już weekend w krakowskim wydaniu. Formacja Chatelet w roli gospodarzy! Gośćmi Cheteletów będą: Kabaret Zachodni, Kabaret 44-200, Jacek Wójcicki, Michał Zabłocki i Fair Play Crew!


@ data dodania: 2016-04-08 15:13:13Więcej

Wylicytuj sweterek Mariolki

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnej licytacji sweterka Mariolki przekazanego przez Paranienormalnych na aukcje na rzecz Karoliny chorej na stwardnienie rozsiane.

Licytuj: http://charytatywni.allegro.pl

obraz - charyt.jpg

Przedmiotem aukcji jest wyjątkowy sweterek Mariolki – najbardziej rozpoznawalnej postaci kabaretu Paranienormalni. Sweterek został oprawiony w ramkę zawierającą również pozdrowienia i autografy członków kabaretu – Igora Kwiatkowskiego, Roberta Motyki i Michała Paszczyka.
Twórcy uwielbianej przez widzów Mariolki, Jacka Balcerzaka, Doktora Prozaka czy Profesora oraz królującego w Internecie youtubera Kryspina od lat przyciągają na występy oraz przed telewizory rekordową widownię i cieszą się niesłabnącą popularnością.

Paranienormalni postanowili wesprzeć Karolinę przeznaczając pasiaste cudo na licytację, która wspiera Karolinę Bębenek w codziennej walce ze stwardnieniem rozsianym. Choroba, która pojawiła się w jej życiu niespodziewanie doprowadziła do czterokończynowego porażenia, uniemożliwiając jej codzienne sprawne funkcjonowanie.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do licytacji!

@ data dodania: 2016-04-06 14:33:27Więcej

XX-lecie Formacji Chatelet

8 kwietnia Formacja Chatelet zaprasza na urodziny. I to nie byle jakie! Kabaret obchodzi swoje XX-lecie!


Gdyby 20 lat temu ktoś powiedział mi, że Formacja będzie istniała tak długo to pewnie uznałbym to za świetny żart. To miała być tylko zabawa, a nie sposób na życie. Ale życie pisze swoje, kompletnie nieprzewidywalne scenariusze. Te 20 lat to wielka, nieustająca przygoda. To praca, to zabawa, to pasja, to chwile lepsze i gorsze, to po prostu kabaret.
 I dzięki temu możemy z dumą zaprezentować państwu nasz jubileuszowy program! Bez naszej publiczności nie było by ani jednego dnia z tych 20 lat. To dla was tworzymy, dla was wychodzimy na scenę i to was chcemy bawić. Mimo, że 20-lecie to już wydarzenie historyczne nie będziemy tylko przypominać przeszłości. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla was zupełnie nowe filmy, piosenki i przede wszystkim skecze z waszymi ulubionymi bohaterami. Odpowiadam na najczęściej zadawane pytanie : Tak Buba wróci w zupełnie nowej odsłonie. Będą też liczne niespodzianki, będą goście, a i tortu nie zabraknie.  Bądźcie z nami podczas tego magicznego wieczoru. Idź na Chatelet i śmiej się z sensem !

Zapraszamy 8 kwietnia do Nowohuckiego Centrum Kultury!
Bilety: kabaretowebilety.pl


@ data dodania: 2016-03-30 14:30:12Więcej

Kryspin detronizuje króla TVN

Już we wtorek, 22 marca o 22:30 trójka Paranienormalnych zasiądzie na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. To nie pierwsza wizyta kabaretu w słynnym talk show TVNu. Tym razem również możecie liczyć na sporą dawkę humoru i szczerej rozmowy oraz zupełnie nowe tematy i smaczki ze scenicznego życia Paranienormalnych.


fot. Wojciech Kurczewski/TVN

@ data dodania: 2016-03-21 20:04:52Więcej

Paranienormalni charytatywnie

Serdecznie zapraszamy na spektakl Paranienormalnych: 3 kwietnia, Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji "Ogniwo pod skrzydełkami Kubusia".

3 kwietnia 2016 (niedziela)
godzina 20:30
adres: Miejski Ośrodek Kultury Al. Piłsudskiego 27, Jastrzębie-Zdrój

bilety w cenie 70 zł do nabycia:
MOK Al. Piłsudskiego 27, Jastrzębie-Zdrój
tel: 503626564, 518808064

@ data dodania: 2016-03-17 17:35:04WięcejStrona 1 z 26


Copyrights 2013 © Impresariat Kabaretowy Eskander  | Polityka Cookies